Sale Konferencyjne

Wynajem sal konferencyjnych w Warszawie:

Organizacja szkoleń i konferencji to zadanie, do którego należy podejść poważnie. W spotkaniach biznesowych uczestniczą pracownicy, współpracownicy oraz partnerzy biznesowi – potencjalni lub już istniejący. Spotkanie powinno zapadać w pamięć. Chodzi nie tylko o przekazywaną wiedzę, ale także o  profesjonalizm, atmosferę, otoczenie. Dlatego warto wynajmować sale konferencyjne i szkoleniowe!

Sala o powierzchni 18m2

Pomieszczenie to jest dobrze oświetlone, z możliwością pełnego zaciemnienia. Sala wyposażona jest w flipchart oraz  Tv z 4 wejściami HDMI dzięki czemu mogą Państwo podłączyć laptop lub inne urządzenie. Stoły i krzesła ustawiamy według potrzeb wynajmującego. Idealnym przeznaczeniem powierzchni sali jest prowadzenie praktycznych szkoleń, warsztatów oraz małych spotkań . Sala doskonale sprawdza się przy szkoleniach lub warsztatach do 8 osób.

Sale szkoleniowe i konferencyjne Warszawa-Mokotów

Czym powinno charakteryzować się centrum konferencyjne?

Dostępnością kilku pomieszczeń o odpowiednich wymiarach i wyposażeniu, aby możliwa była organizacja nawet kilku spotkań o różnym charakterze, tego samego dnia! Istotny jest również dostęp do wody i ciepłych napojów. Podstawą są także pomieszczenia sanitarne zlokalizowane w bliskiej odległości. W naszym centrum konferencyjnym przekraczamy standardy

Zadbaliśmy o szereg udogodnień m.in.:

  • Doskonałe oświetlenie z możliwością zupełnego przyciemnienia,
  • Projektor multimedialny, jakościowe flipcharty
  • Serwis kawowy oraz ciepłe napoje
  • Wygodne fotele o wyprofilowanym oparciu,
  • Duży telewizor z 4 wyjściami HDMI
  • Możliwość dostosowania sali do potrzeb wynajmującego

Sala o powierzchni 22m2

Większa sala wyposażona jest w projektor multimedialny, tablice magnetyczną, flipchart oraz szafki zamykane na klucz. W zależności od ustawienia stołów i krzeseł sala może maksymalnie pomieścić 15 osób. Obok sali znajduje się w pełni wyposażona kuchnia oraz 2 toalety. W sali szkoleniowej przeprowadzać można nie tylko warsztaty i szkolenia. Jest ona także świetnym miejscem, by zorganizować kameralne spotkanie biznesowe lub prywatne.

Szybki kontakt:


O nas:

Humańska 8 Sp. z o.o.

Ul. Humańska 8, 00-789 Warszawa